dare dance company

Oferta

 1. Oprawa artystyczna imprez
 2. Szkolenia i warsztaty
 3. Zajęcia
 4. Sprzedaż szarf

Oprawa artystyczna imprez

Motywem przewodnim naszej działalności jest hasło:
„Dare to live, Dare to dream, Dare to create the reality...”

Takie właśnie są występy Dare Dance Company. Odważne, wyjątkowe i pełne pasji, zaczerpnięte ze świata marzeń, do którego pragniemy przenieść każdego z Naszych widzów. Stawiamy na piękno w czystej postaci, na ciekawy koncept, na syntezę sztuk i spotkania wielu form artystycznego wyrazu.

Głównym filarem naszych działań są kilkunastometrowe Chusty Wertykalne (Szarfy), na których tworzymy choreografie z pogranicza tańca i akrobatyki powietrznej.

Układy mogą mieć zróżnicowany charakter w zależności od zapotrzebowania i rodzaju imprezy. Jest to nasza główna specjalizacja, jako Firmy Eventowej.

Kompleksowa Organizacja
Energia tworzenia i proces powstawania pokazu są dla naszych artystów tak samo ważne jak efekty końcowe. Stąd jesteśmy otwarci na propozycje tworzenia show na zamówienia specjalne. Czekamy na Państwa maile telefony.

- Szarfa Solo

Program dowolny w wykonaniu
Półfinalistki Programu MAM TALENT - Darii Rabendy.

Solowy pokaz akrobatyczno-taneczny, prezentowany na zwiewnej tkaninie zawieszonej wysoko nad ziemią. Artystka wykonuje choreografię o wybranej tematyce i konwencji artystycznej, dostosowaną do rodzaju imprezy (szczegóły do ustalenia).

- Duo Darmarii

Żeński duet wykonujący finezyjne choreografie na jednej szarfie, bądź też na dwóch szarfach – synchronicznie, do wyboru.

- Duet Damsko-Męski na Szarfie

Duet o charakterze miłosnym, wykonujący choreografie na jednej chuście.
Daria Rabenda i Maciej Czernek w Mam Talent

- Pokazy Małych Szarfistek

Oprawa artystyczna w wykonaniu najmłodszych artystów grona Dare Dance Company( dzieci w wieku 6-12 lat ) do wyboru występ solowy wybranego dziecka lub pokaz grupowy.

Pokazy trwają standardowo około 5-7 minut i niezbędna jest do niego możliwość podwieszenia szarfy na stalowej, silnej konstrukcji lub trawersach na wysokości min. 6-7m i pomoc osób z obsługi technicznej (szczegóły mailowo lub telefoniczne)

UWAGA: Jest to przykładowa oferta, która może być dowolnie modyfikowana. Zapraszamy do kontaktu.

Ponieważ nawet najlepsze opisy nie są w stanie oddać czy też w pełni unaocznić atrakcyjności występu, zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć oraz kanału Dare Dance Company na You Tube. Wszelkie pytania prosimy kierować mailowo lub telefonicznie.

Przykładowe realizacje Dare Dance Company 2015/16:

 • Oprawa Artystyczna Imprezy: Wrocław Europejską Stolicą Kultury ESK 2016;
 • Oprawa Artystyczna Imprezy charytatywnej dla Fundacji Na Ratunek Dzieciom z chorobą nowotworową. Wsparcie dla nowego szpitala „Przylądek Nadziei”- Osobista misja Martyny Wojciechowskiej;
 • Uroczyste Otwarcie Fabryki MM Systemy w Kątach Opolskich;
 • 50- lecie DKF Lubin, główny punkt programu;
 • Oprawa Artystyczna Ogólnopolskich Zawodów Wspinaczkowych;
 • Realizacja Teledysku dla Liliany Iżyk (wspólny projekt kilku uczestników programu Mam Talent);
 • Zamek na Skale, „Duo Darmarii”, oprawa artystyczna.

Szkolenia i warsztaty

Kilka razy do roku Firma organizuje szkolenia i warsztaty tematyczne, zarówno dla uczestników dorosłych jak i dla dzieci. Mamy za sobą kolonie i półkolonie, z akrobatyką powietrzną w tle, mamy również warsztaty miejscowe i wyjazdowe (Ostatnie szkolenie wyjazdowe odbyło się w Cyrklandzie koło Karpacza) Odbiorcami naszych działań są osoby związane z branżą jak również, osoby postronne, które zdecydowały się spróbować swoich sił.

Zajęcia

Stałe zajęcia z zakresu Akrobatyki powietrznej na szarfach, odbywają się na Ściance wspinaczkowej FPINKA we Wrocławiu przy ul. Długosza 57

Nasze grupy ze względu na specyfikę zajeć mają charakter kameralny, max 12 osób na zajęciach. Mamy obecnie 4 grupy podstawowe i jedną zaawansowaną jeśli chodzi o dzieci, oraz zróżnicowaną pod kątem umiejętności grupę dla dorosłych. Do wyboru jest możliwość uczęszczania na zajęcia 1,2 lub 3 razy w tyg.

Więcej szczegółów pod numerem telefonu podanym na stronie.

Sprzedaż szarf

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem własnej szarfy do ćwiczeń, oraz uzyskaniem szczegółowych informacji na tan temat, zapraszam do kontaktu pod numer telefonu podany na stronie.